Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Polikliniğimize Hoşgeldiniz

Polikliniğimiz, diş hekimliğinin tüm branşlarının uygulandığı bir merkezdir.

Ağız ve diş sağlığı genel sağlık fonksiyonlarının kalitesi açısından önemli olup, vücut sağlığını en çok etkileyen faktörlerin başında gelmektedir. Zamanında teşhis ve tedavi edilmeyen ağız ve diş hastalıkları, hayati önem taşıyan organlarımız için sürekli bir tehdit oluşturmaktadır.

Ağız ve diş sağlığında erken tanı ve tedavi hem sağlık hem de sosyal ve ekonomik yönden büyük önem taşır. Sağlıklı bir yaşam için ağız ve diş sağlığınıza gereken önemi gösteriniz.

Misyonumuz

Dent Arena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sizlere sağlıklı, mutlu ve hijyenik tedaviler sunmayı ilke edinerek son teknoloji diş hekimliği ürünleri ile hizmet vermektedir.

Ferah bekleme salonu, hijyenik klinikleri ve konusunda başarılı diş hekimlerimiz ile diş tedavileriniz için güvenle başvurabileceğiniz bir sağlık merkezi olmak en büyük hedefimizdir.

Vizyonumuz

Mutlu gülümsemeler, sağlıklı dişler ve estetik beklentilerinizin yerine getirilmesi bizler için hizmetimizin başından sonuna kadar en büyük kriterimizdir.

Kliniğimizde hizmetlerin dünya standartlarında yapılması da başlıca hedefimiz olup bu yüzden yenilikleri çok yakından takip etmekte ve sizlere eşzamanlı olarak sunmaya çalışmaktayız.

KURUCUMUZ

Dt. Bahtiyar ÖZTÜRK

Dt. Bahtiyar ÖZTÜRK

Diş Hekimi ve Kurucu
Mesleki İlgi Alanları: Zirkonyum ve E-max Kuronlar, İmplant Tedavileri, Cerrahi Müdehaleler, Estetik Kompozit Uygulamaları, Estetik Diş Hekimliği, Gömülü Yirmi Yaş Diş Çekimleri